زندگی نامه

. . .

ایشان در سال1341 ه.ش ، روز عید قربان در شهرستان بروجرد در خانواده ای مذهبی متولد شد. دوران کودکی خویش را تا پایان تحصیلات ابتدایی در سایه وجود پدر به پایان رساند، اما تقدیر الهی اینگونه بود که در سن 9 سالگی ، پدرش حاج علی حسن نصرالهی فرزند کربلایی هادی را از دست بدهد و مزه تلخ یتیمی را در اوج کودکی چشید.

در سال 1353 در سن سیزده سالگی ، وارد حوزه علمیه شهرستان بروجرد شد و از محضر اساتید بزرگواری ، همچون حاج آقا ضیاء و احمد موسوی بروجردی و محمدتقی مطهری بروجردی، صاحب الزمانی استفاده های لازم را نمود و سه سال بعد در قم از محضر مبارک حجج الاسلام مرحوم مدرس افغانی ، طالقانی، شیخ علی گودرزی،رضایی افغانی،نوروزی و محمد ابراهیم نجفی بروجردی تلمذ نموددر مقطع سطح از آقایان معظم و اساتید بزرگوار ستوده ، پایانی ، اعتمادی ، وجدانی فخر ، کریمی ، حشمت پور، حسینی بوشهری، اشتهاردی، میرزا هاشم آملی، جوادی آملی، حسن زاده، از خرمن وجود آن ها خوشه های علم و دانش را برچید و رشد و تکامل را ادامه داد تا اینکه در سطوح عالیه در محضر آیات عظام مرعشی نجفی،سید محمدرضا بهاءالدینی،  وحید خراسانی و آقا میرزا جواد تبریزی ، آقا امام و شیخ محمد قوانینی بروجردی،گرامی و ... زانوی شاگردی به زمین زد. 

   در بخش حکمت از وجود پر برکت اساتید بزرگوار و آیات عظام همچون مرحوم شیخ جعفر مجتهدی، شمس الهدی(شالچیان مشهدی)، محمد تقی انصاری، عبدالکریم کشمیری، جواهری بروجردی، اراکی، مظاهری، مولوی قندهاری، غلامرضا مولانا بروجردی، عبدالصاحب لنگرودی، مرحوم بهلول،  بهاءالدینی و سید عباس کاشانی و مرحوم خسروی همدانی و حاج قدرت الله لطیفی نسب به طور کامل بهره ها برده است.

هم اینک ایشان در قم و مشهد و نجف مشغول به تحقیقات علوم قرآنی و اهل بیت میباشند.

اطلاعات تماس
آدرس : .
ایمیل : nasrborujerdi@gmail.com
مسئول سایت : نصربروجردی

 | 

اوقات شرعی